top of page

WATSU® v médiách

Tu nájdete videá, podcasty, články, blogy a ďalšie formy rozprávaní či písaní o Watsu. Môžete sa tak dozvedieť veľa užitočných informácií.

Rozhovor o Watsu v Malej Duši K s Jaroslavom Dušekom, Ditou Linhartovou a Šárkou Laurou Tůmovou

Vyše hodinové rozprávanie Jardu Dušeka s dievčatami zo združenia Watsu for Health. Video s kopou informácií, ktoré asi najviac pomohlo dostať Watsu do povedomia ľudí v Česku a na Slovensku. Ak o Watsu zatiaľ nič neviete, odporúčame začať práve tu.

Podcast Na vlně s Monikou Schagererovou o Watsu a vodných terapiách

Vrele odporúčame tento podcast, ako ideálny zdroj informácií o Watsu. Ak sa chcete dozvedieť o čo ide, aké ponúka výhody, v čom je jeho jedinečnosť a ako vám môže pomôcť, Monika vám to vysvetlí zrozumiteľne a veľmi láskyplne. Jej láska k vode a vodným terapiám z podcastu priam vytryskuje.

Podcast Cesta zrodenia s Evou Sokirkovou a Lenkou Holotňákovou o témach týkajúcich sa tehotenstva, o.i. aj o Watsu

Ak vás zaujíma téma tehotenstva ako takého, ale aj pôrod a šestonedelie, určite si vypočujte celý podcast. Ak sa chcete dozvedieť najmä to, ako môže počas tehotenstva pomáhať konkrétne Watsu, stačí, ak si ho pustíte od 46:30.

Článok 'WATSU® si zamiluje telo aj duša' predstavujúci Watsu od Patrícii Bačovej uverejnený na webe Slovenskej komory fyzioterapeutov

 

Fyzioterapeutka venujúca sa Watsu predstavuje túto techniku ostatným fyzioterapeutom vo forme odpovedí na rôzne otázky. Ale nebojte sa, článok nie je plný odborných výrazov, ani latinčiny. Porozumejú mu ozaj všetci, ktorých zaujímajú vodné terapie.

Skupina Watsu terapeutiek stojí vo vode v kruhu a pravé ruky majú spojené v strede. Fotografia z vtáčej perspektívy.
bottom of page